Reklama

Reklama

PŚ w Sapporo. Adam Małysz skomentował zwycięstwo Macieja Kota

- Brawo, brawo Maciej Kot!!! Naczekał się na to zwycięstwo, ale wreszcie jest pierwsze miejsce w zawodach Pucharu Świata. I chociaż odniesione w Sapporo, to nikt nie powie, że Maciek wykorzystał nieobecność innych - napisał na Facebooku, dyrektor kadry skoczków Adam Małysz.

Medalista olimpijski z Salt Lake City i Vancouver ekspresyjnie, ale i merytorycznie skomentował triumf reprezentanta Polski na Okurayamie.

- Brawo, brawo Maciej Kot!!! Naczekał się na to zwycięstwo, ale wreszcie jest pierwsze miejsce w zawodach Pucharu Świata. I chociaż odniesione w Sapporo, to nikt nie powie, że Maciek wykorzystał nieobecność innych. W tym roku konkursy w Japonii są mocno obsadzone. A skoki naszego reprezentanta były bardzo dalekie, ładne stylowo - wygrał całkowicie zasłużenie - napisał na Facebooku.

Reklama

Adam Małysz skomentował również występy innych "Biało-czerwonych".

- Gratulacje za miejsce w pierwszej dziesiątce. Chyba jest już bliski miejsca w drużynie na mistrzostwa świata - dodał również za pośrednictwem portalu społecznościowego.

- Słabszy rezultat Kamila Stocha to jakiś wypadek przy pracy. Jutro pewnie będzie podwójnie zmotywowany - zakończył wpis.

Reklama

Reklama

Reklama