Reklama

Reklama

PŚ: Titisee-Neustadt. O której godzinie dzisiaj konkurs i gdzie oglądać?

W niemieckim Titisee-Neustadt odbędzie się w niedzielę drugi konkurs indywidualny Pucharu Świata podczas tego weekendu. Sprawdź, o której godzinie rozpocznie się pierwsza seria dzisiaj? Gdzie oglądać konkurs skoków narciarskich w Titisee-Neustadt w tv i online live stream? Jak wypadną Polacy? Tekstowa relacja "na żywo" na sport interia.pl.

Przed nami drugi konkurs w Titisee-Neustadt. Po sobotnich zmaganiach nowym liderem Pucharu Świata został Karl Geiger, który również okazał się najlepszy w zawodach. Słabo spisali się Polacy, a jedynie Jakub Wolny zdobył punkty. Jak będzie tym razem? 

Skoki narciarskie. Titisee-Neustadt. Polacy zaprezentują się lepiej?

Wczoraj w Titisee-Neustadt odbył się pierwszy indywidualny konkurs Pucharu ŚwiataW nim triumfował Karl Geiger, który wyprzedził Słoweńca Anże Laniszka i swojego rodaka Markusa Eisenbichlera. W sobotę bardzo dobrze spisali się skoczkowie z Niemiec i Słowenii, a łącznie przedstawiciele tych nacji zajęli dziewięć z dwunastu pierwszych pozycji w rankingu konkursu. 

Reklama

Geiger został nowym liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i o 11 "oczek" wyprzedza obecnie Ryoyu Kobayashiego, który w sobotę w Titisee-Neustadt był piąty. Pod nieobecność Mariusa Lindvika na trzecie miejsce w PŚ awansował Granerud. 

Zobacz także: Będzie dodatkowy konkurs Pucharu Świata! Jest komunikat

W Titisee-Neustadt w konkursie skakała piątka Polaków: Jakub Wolny, Andrzej Stękała, Maciej Kot, Aleksander Zniszczoł i Klemens Murańka. Tylko Wolny awansował do drugiej serii i zakończył zmagania na 29. pozycji. Do sobotnich zmagań nie zakwalifikował się natomiast Tomasz Pilch. 

Puchar Świata w Titisee-Neustadt. O której godzinie dzisiaj skoki?

Drugi konkurs indywidualny PŚ w Titisee-Neustadt rozpocznie się w niedzielę 22 stycznia, o godzinie 16.00. Wcześniej, bo o 14.30 przeprowadzone zostaną kwalifikacje, w których weźmie udział szóstka Polaków: Jakub Wolny, Andrzej Stękała, Maciej Kot, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka i Tomasz Pilch. 

Skoki narciarskie: Titisee-Neustadt. Gdzie oglądać konkurs w tv?

Transmisja niedzielnego konkursu w Titisee-Neustadt w tv na kanałach Eurosport 1 i TVN. 

Zobacz: Kamil Stoch wraca do treningów! Adam Małysz przekazał kapitalne wieści

Skoki narciarskie: Titisee-Neustadt. Gdzie obejrzeć konkurs online live stream?

Konkurs Titisee-Neustadt można oglądać online live stream na Polsat Box Go i player.pl.

Skoki narciarskie: Titisee-Neustadt. Tekstowa relacja "na żywo" z konkursu

Tekstowa relacja "na żywo" - konkurs w Titisee-Neustadt na sport.interia.pl.


O której początek konkursu w Titisee-Neustadt w niedzielę? Godzina 16.00.

Transmisja TV - konkurs w Titisee-NeustadtEurosport 1, TVN.

Skoki narciarskie dzisiaj  - online live stream z konkursu w Titisee-NeustadtPolsat Box Go i player.pl.

Konkurs w Titisee-Neustadt - wyniki i tekstowa relacja "na żywo"sport.interia.pl.


Czytaj także: 


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy