Reklama

Reklama

PŚ: Titisee-Neustadt. Konkurs bez olimpijczyków. Jak wypadnie drugi skład?

W niemieckim Titisee-Neustadt odbędzie się dzisiaj konkurs indywidualny Pucharu Świata. Sprawdź, o której godzinie rozpocznie się pierwsza seria? Gdzie oglądać konkurs skoków narciarskich w Titisee-Neustadt w tv i online live stream? Jak wypadną Polacy? Tekstowa relacja "na żywo" na sport interia.pl.

Czas na pierwszy z dwóch zaplanowanych konkursów indywidualnych Pucharu Świata w Titisee-Neustadt podczas tego weekendu. Na przestrzeni ostatnich lat Polacy często stali na podium zmagań na skoczni Hochfirstschanze  i przysporzyli wiele radości fanom. Tym razem w Titisee-Neustadt powinno być diametralnie inaczej, gdyż wystartują zawodnicy, którzy nie pojadą na igrzyska w Pekinie, natomiast olimpijczycy pozostali w Polsce, by szlifować formę.

Skoki narciarskie. Titisee-Neustadt. Kto najlepszy w sobotnim konkursie?

We wczorajszych kwalifikacjach do sobotniego konkursu Pucharu Świata w Titisee-Neustadt wzięło udział 60 zawodników. Na liście startowej znalazło się sześciu reprezentantów Polski: Jakub Wolny, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Maciej Kot, Klemens Murańka i Tomasz Pilch. Do konkursu w Titisee-Neustadt awansowało pięciu Biało-Czerwonych, a ta sztuka nie udała się tylko Pilchowi. Najlepszym z Polaków był Wolny, który uplasował się na 24. miejscu. Kwalifikacje wygrał Cene Prevc po skoku na odległość 135,5 metra, drugi był Ryoyu Kobayashi, a trzeci Karl Geiger. W kwalifikacjach nie wziął udziału zgłoszony do rywalizacji Andreas Wellinger z powodu pozytywnego wyniku na covid-19. W gronie największych faworytów do zwycięstwa w sobotnim konkursie PŚ w Titisee-Neustadt są: R. Kobayashi, Geiger, Halvor Egner Granerud oraz bracia Prevc. 

Zobacz także: Będzie dodatkowy konkurs Pucharu Świata! Jest komunikat

Najwięcej zwycięstw w historii konkursów Pucharu Świata w Titisee-Neustadt odniósł Adam Małysz. "Orzeł z Wisły" trzykrotnie triumfował na obiekcie Hochfirstschanze. Po dwie wygrane zanotowali w Titisee-Neustadt Kamil Stoch i Dawid Kubacki. W ubiegłym roku na najniższym stopniu podium pierwszego z konkursów stanął Piotr Żyła. Wówczas w czołowej trójce mieliśmy dwóch Polaków, bowiem zwyciężył Stoch. Przedzielił ich Halvor Egner Granerud, który wygrał drugi indywidualny konkurs w Titisee-Neustadt. Zawody Pucharu Świata w Titisee-Neustadt odbywają się z przerwami od 2001 roku. 

Reklama

Skoki narciarskie: Titisee-Neustadt. Kiedy i o której godzinie konkurs?

Konkurs indywidualny PŚ w Titisee-Neustadt rozpocznie się w sobotę 22 stycznia, o godzinie 16.15 Wcześniej, bo o 15.15 odbędzie się seria próbna. 

Skoki narciarskie: Titisee-Neustadt. Gdzie oglądać konkurs w tv?

Transmisja sobotniego konkursu w Titisee-Neustadt w tv na kanałach Eurosport 1 i TVN. 

Sprawdź: Puchar Świata: Titisee-Neustadt. Terminarz weekendu i program transmisji

Skoki narciarskie: Titisee-Neustadt. Gdzie obejrzeć konkurs online live stream?

Konkurs Titisee-Neustadt można oglądać online live stream na Polsat Box Go i player.pl.

Skoki narciarskie: Titisee-Neustadt. Tekstowa relacja "na żywo" z konkursu

Tekstowa relacja "na żywo" - konkurs w Titisee-Neustadt na sport.interia.pl.


O której dziś początek konkursu w Titisee-Neustadt? Godzina 16.15.

Transmisja TV - konkurs w Titisee-NeustadtEurosport 1, TVN.

Skoki narciarskie dzisiaj  - online live stream z konkursu w Titisee-NeustadtPolsat Box Go i player.pl.

Konkurs w Titisee-Neustadt - wyniki i tekstowa relacja "na żywo"sport.interia.pl.


Czytaj także: 


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy