Polscy skoczkowie znowu walczą o podium. To spodobało się Adamowi Małyszowi

Adam Małysz, prezes Polskiego Związku Narciarskiego
Adam Małysz, prezes Polskiego Związku NarciarskiegoTomasz Jastrzebowski/Reporter
Aleksander Zniszczoł podsumował konkurs w Sapporo. "Popełniłem błąd w pozycji". WIDEOMateriał prasowymateriały prasowe

Polacy walczyli o podium. Adam Małysz chwalił naszych skoczków

Walczyli o podium, ale niestety skończyli na piątej pozycji. Było widać, że w tym skoku Olek odbił się za wcześnie. Bałem się o niego w tej drugiej serii, bo wiało mocno z tyłu. W takich warunkach potrzeba było więcej szczęścia. Fajne jest jednak to, że u naszych skoczków pojawiła się walka. Po trzech skokach jeszcze byliśmy na trzecim miejscu, choć przewaga była jeszcze mała. Japończycy, Niemcy i Austriacy byli bardzo blisko. Każdy z nich mógł nas przeskoczyć, bo tam skakali przecież najwięksi tego sezonu. Brawa dla chłopaków za walkę. Może na koniec sezonu, ale zaczyna się w końcu dziać dla nas coś pozytywnego
skomentował Małysz wyczyny Biało-Czerwonych w Oberstdorfie.

Zobacz również:

Aleksander Zniszczoł
Aleksander ZniszczołKarl-Josef Hildenbrand/DPAAFP
Piotr Żyła
Piotr ŻyłaFranz Kirchmayr/APA-PictureDeskAFP
Adam Małysz
Adam MałyszŁukasz KalinowskiEast News