Reklama

Reklama

Polscy skoczkowie odpoczywają na wakacjach

Reprezentanci Polski w skokach narciarskich niemal natychmiast po zakończonym pierwszym zgrupowaniu zagranicznym ruszyli w drogę na upragnione wakacje. Długo wyczekiwany urlop wykorzystują na odpoczynek i spędzanie czasu z najbliższymi. Maciej Kot zachwyca stylem, a Piotr Żyła emanuje dobrym humorem.

Jeszcze kilka dni temu polscy skoczkowie byli w pełni skoncentrowani na sportowych obowiązkach. Nasi reprezentanci przebywali na pierwszym zagranicznym zgrupowaniu w Austrii. Był to jeden z punktów przygotowawczych do nowego sezonu zimowego.

Reklama

"Ostatni skok przed urlopem" - pisał przed weekendem na Instagramie Kamil Stoch, który był już wyraźnie spragniony chwili oddechu.

Jako pierwszy pocztówką z wakacji pochwalił się Maciej Kot. 29-latek zrzucił z siebie sportowe ubrania, zastępując je koszulą, która zrobiła wrażenie na fankach skoczka.

Kot spędza wakacje w Chorwacji razem ze swoją żoną, która również nie zapomniała pochwalić się urlopem u boku męża i opublikowała kilka romantycznych zdjęć.

Chorwacja na stałe wpisała się w repertuar wakacji Macieja Kota, który co roku znajduje czas, aby choć na kilka dni uciec do swojego ulubionego miejsca.

Dowiedz się więcej na temat: maciej kot | Piotr Żyła | skoki narciarskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje