Reklama

Reklama

Piotr Żyła zakażony koronawirusem

Piotr Żyła miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa - poinformował Polski Związek Narciarski.

Reprezentacja Polski przeżywa w ostatnim czasie bardzo trudny okres. Kontuzjowany jest Kamil Stoch, a z powodu zakażenia koronawirusem w konkursach Pucharu Świata w Zakopanem nie startował Dawid Kubacki. Osobną kwestią jest również przeciętna postawa "Biało-Czerwonych" w całym sezonie.

Skoki narciarskie. Piotr Żyła zakażony koronawirusem

Teraz na kadrę Michala Doleżala spadł kolejny cios. Polski Związek Narciarski za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał, że Piotr Żyła uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19.

"Wewiór", aktualny mistrz świata, który jest również w kadrze na igrzyska w Pekinie, miał, podobnie jak pozostali powołani odpuścić rywalizację w PŚ w Titisee-Neustadt, by lepiej przygotować się do występu w Chinach.

Kadra do "Kraju Środka" ma wylecieć 31 stycznia. By móc zostać wpuszczonym tamże, Polak potrzebuje kilku negatywnych wyników testów, z których pierwszy musi zostać wykonany pięć dni przed odlotem - czyli pierwszy wynik negatywny musiałby zostać uzyskany 26 stycznia.

Czytaj także:

Reklama

Johann Andre Forfang zakażony koronawirusem


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama