Piotr Żyła zachwycił w Oberstdorfie. Co za słowa po skoku!
Piotr Żyła zajął w niedzielnym konkursie PŚ w Oberstdorfie drugie miejsce. Polak przed kamerą "Eurosportu" nie krył gigantycznej radości, którą z trudem potrafił ubrać w słowa.

"Wewiór" był liderem po pierwszej serii konkursu Pucharu Świata w Oberstdorfie. W finale nie zdołał utrzymać tej lokaty, choć ostatecznie i tak wypadł świetnie, przegrywając tylko z Timim Zajcem.
Skoki narciarskie. Piotr Żyła po niedzielnym konkursie w Oberstdorfie
- Ale żem to zmaścił! Jasny gwint! Nie do wiary! - mówił Piotr Żyła "na gorąco", przed kamerą "Eurosportu".
Nasz reprezentant uzyskał 218,5 i 221 metrów.
- Wczoraj gdzieś zabłądziłem w swoim świecie. Dziś znów do niego wszedłem i dopiero próbuję wyjść - wyjaśniał.
Co ciekawe, Żyła z rozbrajającą szczerością przyznał, że... nie pamięta swoich niedzielnych prób.
- Jakbym coś pamiętał, to bym ci powiedział - żartował Piotr Żyła, pytany o nie przez Kacpra Merka.








