Reklama

Reklama

Piotr Żyła wykorzystuje ostatni dzień na siłowni

Reprezentant Polski w skokach narciarskich zameldował się rankiem na treningu na siłowni. Piotr Żyła w swoim stylu odniósł się do nowych obostrzeń rządowych, które mają wejść w życie w najbliższą sobotę. „Może wieczorkiem pójdę sobie na basen” – napisał skoczek.

Polscy skoczkowie narciarscy w czwartek zakończyli zgrupowanie w niemieckim Oberstdorfie. Przed nimi ostatnie szlify przed startem Pucharu Świata, który zaplanowany jest na koniec listopada w Wiśle. Najpierw jednak nasi sportowcy zmierzą się w mistrzostwach Polski w najbliższy weekend w Szczyrku.

Reklama

Sobota będzie też dniem, w którym zgodnie z najnowszymi obostrzeniami rządowymi, zamknięte zostaną siłownie oraz baseny. Wszystko przez pogorszenie się sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Do wiadomości o zamknięciu drzwi siłowni postanowił odnieść się w swoim stylu Piotr Żyła. "Złotousty" skoczek, zapominając o zasadach ortograficznych, opublikował właśnie wymowny wpis na Instagramie.

"Dobrze jeszcze potrenować na siłowni. Hmm, a może wieczorkiem pójdę sobie na basen. Trzeba narobić na zapas" - napisał brązowy medalista mistrzostw świata.

AB

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Żyła | skoki narciarskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje