Reklama

Reklama

​Piotr Żyła o roli aktora: "Taki wieśniok w reklamie"

- Ale pobawiłem się też trochę w aktora i raczej nie nadaje się do tego, nawet śmiesznie taki wieśniok w reklamie, ale co tam spróbowałem i wiem, że wolę skoki! Przynajmniej sobie pojadłem trochę na planie i nawet śmiesznie było - dzieli się wrażeniami ze swymi fanami skoczek Piotr Żyła, który kręcił film promujący paluszki.

"Zgódź się, nie bądź Żyła" - zachęca w reklamie przedstawiciel handlowy firmy produkującej paluszki. Trzeba przyznać, że wielbiony przez kibiców Piotr Żyła z roli aktora wywiązał się znakomicie.

Odkąd karierę zakończył Adam Małysz, Piotr Żyła, dzięki skokom, a przede wszystkim radosnemu usposobieniu i góralskim gadkom, stał się najpopularniejszym polskim skoczkiem.

Piotr Żyła z całą polską kadrą przebywa w Egipcie na obozie regeneracyjnym. Podopieczni Łukasza Kruczka zasłużyli na takie wczasy. Mistrzostwo świata zdobyte przez Kamila Stocha, a także brązowy medal MŚ drużyny, do tego trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Stocha - tak udanego sezonu polskie skoki dawno nie miały! Pogodę w Egipcie skoczkowie mają wymarzoną - słonecznie, gorąco od 28 do 32 stopni Celsjusza!

Reklama

"W Egipcie jestem na szczęście z żonką, tylko myślę, że wróci ze mną, a nie stado wielbłądów, bo co ja z nimi będę robił:-)? Poza tym, bym musiał jakiś special biznes do nich wykupić" - żartuje na swym profilu facebookowym Piotrek.

Udanego wypoczynku Drodzy Skoczkowie! Przygotowania do nowego sezonu ruszają już wkrótce.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL