Reklama

Reklama

Piotr Żyła nie traci humoru, mimo zakażenia koronawirusem

Piotr Żyła jest zakażony koronawirusem. W mediach społecznościowych podkreślił jednak, ze czuje się bardzo dobrze i zamieścił zdjęcie z bardzo nietypową metodą leczenia.

W czwartkowe popołudnie gruchnęła wiadomość, że Piotr Żyła jest zakażony koronawirusem. Pod znakiem zapytania stanął jego występ na zbliżających się igrzyskach w Pekinie.

Żyła jednak czuje się bardzo dobrze. Przyznał, że nie ma żadnych objawów.

- Przepraszam bardzo. Nie jestem zakażony koronawirusem, tylko wyszedł mi pozytywny test na obecność koronowirusa. A to jest różnica i to duża różnica. A czuję się świetnie - napisał Żyła w mediach społecznościowych.

Reklama

Piotr Żyła w dobrym humorze. Koronawirusa leczy... piwem

Przy wpisie Żyła zamieścił zdjęcie szklanki pełnej piwa. Podkreślił, że w ten sposób się leczy.

- Wasze zdrowie. A objawów spodziewam się dopiero jutro, jak przesadzę z lekarstwem. A ja lubię się leczyć - dodał.

Trzeba przyznać, że Żyła wybrał nietypową formę leczenia. Najważniejsze, żeby było skuteczne. Na zdrowie "Wiewiór"!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy