Reklama

Reklama

Piotr Żyła ma poważne plany wobec partnerki? Miłość kwitnie

Partnerka Piotra Żyły opublikowała w sieci wymowne zdjęcie. Para kolejny raz podsyciła komentarze wśród fanów. Tym razem Marcelina Ziętek zamieściła fotografię w... sukni ślubnej, a także życzenia na Dzień Chłopaka.

Związek skoczka narciarskiego z młodszą od niego aktorką Marceliną Ziętek niejednokrotnie był gorącym tematem w mediach. Piotr Żyła ma za sobą małżeństwo z Justyną Żyłą, z którą ma syna i córkę. Była żona reprezentanta Polski co pewien czas wraca do relacji ze swoim byłym mężem, piorąc prywatne brudy publicznie.

Reklama

Tym razem powodem do zainteresowania fanów stało się zdjęcie nowej partnerki Żyły. 22-latka opublikowała w sieci fotografię w sukni ślubnej.

"Każda kobieta chce poprzymierzać suknie ślubne. Myślicie, że dojdzie do ślubu?" - zapytała Ziętek.

Zdjęcie mogło wywołać domysły o rzekomych zmianach w życiu prywatnym skoczka. Szybko okazało się jednak, że to jedynie stylizacja do serialu, w którym gra Ziętek.

Młoda aktorka w Dzień Chłopaka nie zapomniała o swoim partnerze, składając mu publicznie życzenia.

"Gorące całuski dla mojego chłopaka" -  napisała Marcelina Ziętek.

Plotki na temat związku gwiazdy polskiego sportu co jakiś czas nabierają na sile. Trzeba przyznać, że zarówno nowa partnerka Żyły, jak i jego była żona chętnie prowokują w sieci do komentarzy, będąc bardzo aktywnymi użytkowniczkami Instagrama.

Dowiedz się więcej na temat: Piotr Żyła | marcelina ziętek | Justyna Żyła

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje