Reklama

Reklama

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek mieszkają razem w Ustroniu. Dom w budowie

Piotr Żyła jest jednym z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich, ma reprezentować nasz kraj na igrzyskach olimpijskich Pekin 2022. Jaki prywatnie jest Żyła? Kim jest jego partnerka, Marcelina Ziętek? On i aktorka znana z serialu "19+" mieszkają razem w Ustroniu. Budują też dom, do którego przeprowadzą się za jakiś czas. Piotr Żyła z Marceliną Ziętek związał się po tym, jak rozstał się z Justyną Żyłą. Skoczek i jego była już żona mają dwoje dzieci: Jakuba i Karolinę.

Obecny sezon w skokach narciarskich do tej pory nie był zbyt udany dla polskich zawodników, w tym także dla Piotra Żyły. Na domiar złego w styczniu media obiegła wieść o kłopotach sportowca. Okazało się, że otrzymał on pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i jego wyjazd na igrzyska olimpijskie w Pekinie stanął pod znakiem zapytania.

Po tym, jak u Żyły stwierdzono zakażenie COVID-19, skoczka i jego partnerkę skierowano na kwarantannę. 

Reklama

PIOTR ŻYŁA NIE TRACI HUMORU, MIMO ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM

Dopiero w ostatni czwartek stycznia, drugi kolejny negatywny test Piotra Żyły oznaczał, że może on wystąpić w Pucharze Świata w Willingen. Swoją niezłą formę w piątek w Willingen, Piotr Żyła skomentował w swoim stylu: - Może jeszcze nie wytrzeźwiałem?

Piotr Żyła: obecna partnerka Marcelina Ziętek, dzieci, była żona Justyna Żyła

Kim jest partnerka Piotra Żyły, z którą był skierowany na kwarantannę? To 24-letnia aktorka Marcelina Ziętek, która w serialach "Szkoła" i "19+" wciela się w Kaję Jarosik. Oprócz tego była też Miss Południa Nastolatek i Miss Foto Południa Nastolatek.

Ona i Piotr są parą od dłuższego czasu. Początkowo ukrywali swój związek, ale w wakacje 2021 roku, za pośrednictwem wpisu na Instagramie, ostatecznie oficjalnie potwierdzili, że łączy ich uczucie

Sportowiec związał się z młodszą o 11 lat kobietą po tym, jak rozstał się z Justyną Żyłą, z którą ma dwoje dzieci. Jakub i Karolina wciąż mieszkają ze swoją mamą w domu w Wiśle, a skoczek wyprowadził się do mieszkania w Ustroniu

PIOTR ŻYŁA I MARCELINA ZIĘTEK ROZSTALI SIĘ? NAJNOWSZE NAGRANIE ROZWIEWA WĄTPLIWOŚCI

Gdzie mieszka Piotr Żyła?

Piotr i Marcelina mieszkają razem w Ustroniu, gdzie zresztą znajdują się dom rodzinny Żyły oraz pensjonat, który prowadzą jego rodzice. Oprócz tego zakochani budują dom. Wedle części medialnych doniesień już się do niego wprowadzili, lecz nie jest to prawda.

Wiadomo natomiast coś niecoś na temat rozmieszczenia pomieszczeń w budynku. Na parterze będą trzy pokoje, łazienka i kuchnia. Zagospodarowano także poddasze. W domu znajdzie się specjalne miejsce na trofea i pamiątki sportowe, m.in. zabytkowe, drewniane narty, które Żyła dostał na 30. urodziny. Był to prezent od Adama i Izabeli Małyszów.

MEDIA: PIOTR ŻYŁA MOŻE POLECIEĆ DO PEKINU Z POLSKĄ MISJĄ DYPLOMATYCZNĄ
GORZKIE SŁOWA ADAMA MAŁYSZA, KTÓRY DAŁ NADZIEJĘ. CO MUSZĄ ZROBIĆ SKOCZKOWIE?

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy