Reklama

Reklama

Nowości w relacjach na żywo w Interii. Zostań reporterem społecznym i wygraj atrakcyjne nagrody

Użytkownicy Interii mogą korzystać z nowej funkcjonalności. Wprowadziliśmy w naszych serwisach innowacyjne narzędzie do prowadzenia dynamicznych relacji na żywo, dzięki któremu jeszcze wygodniej i szybciej będziemy mogli przekazywać wam informacje z wydarzeń politycznych, sportowych i rozrywkowych. Od teraz każdy z użytkowników będzie mógł przesłać nam wiadomość, film lub zdjęcie, i zostać w ten sposób współtwórcą relacji. Wprowadzeniu nowości towarzyszy konkurs, w którym można wygrać elektryczną hulajnogę lub opaski sportowe.

Nowe funkcje w Live news

Dzięki systemowi Live news możemy prowadzić dla was relacje na żywo, a wszystkie wiadomości trafią do was natychmiast, bez konieczności odświeżania strony. Teraz dajemy wam możliwość współtworzenia relacji z nami. Każdy z użytkowników może zostać reporterem społecznym, przesłać nam tekst, zdjęcie czy film, a jego wiadomość może trafić do treści relacji i tysięcy użytkowników. Najlepsi i najaktywniejsi społeczni reporterzy będą mogli liczyć na wyróżnienia i nagrody od redakcji.

Reklama

Zalogowani użytkownicy mogą także zgłaszać własne propozycje wydarzeń, którymi - ich zdaniem - powinna zainteresować się redakcja Interii. Dzięki temu dziennikarze portalu zyskają informacje z pierwszej ręki od naocznych świadków najistotniejszych wydarzeń w kraju i na świecie.

Dodatkowym udogodnieniem, które wprowadziliśmy w nowej wersji Live newsów, jest możliwość odsłuchiwania treści postów dodawanych w relacji na żywo. Dzięki tej funkcji użytkownik nie musi śledzić pisemnej relacji, może również słuchać jej, pracując na innych aplikacjach lub w innej karcie przeglądarki. Dodatkowo może zaznaczyć (przy pomocy odpowiedniego suwaka) chęć otrzymywania powiadomień typu push dla wybranej przez siebie relacji i równie szybko z nich zrezygnować.

Konkurs: wygraj hulajnogę elektryczną i opaskę sportową


Z okazji wprowadzenia nowej funkcjonalności przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać atrakcyjne nagrody: hulajnogę elektryczną Xiaomi Mi Electric Scooter 1S (wartość: 1899 zł) lub jedną z czterech opasek sportowych Xiaomi Mi Smart Band 5 (wartość: 179 zł). Co trzeba zrobić?

Wziąć udział będzie można podczas poniższych wydarzeń, więc bądźcie z nami podczas najciekawszych meczy i konkursów skoków. Zabawa rozpocznie się na 2 godziny przed startem imprez:

  • mecz Ligi Mistrzów - FC Barcelona - Juventus Turyn, który odbędzie się we wtorek 8 grudnia 2020 roku w Barcelonie o godz. 21:00,
  • mecz Ligi Europejskiej - Lech Poznań - Glasgow Rangers, który odbędzie się w czwartek 10 grudnia 2020 roku w Poznaniu o godz. 21:00
  • zawody Mistrzostw Świata w Lotach Narciarskich w Planicy, które odbędą się  w piątek 11 grudnia 2020 o godzinie 16:00 i w sobotę 12 grudnia 2020 o godz. 16:00 oraz w niedzielę 13 grudnia 2020 o godzinie 16:00.
  • mecz polskiej Ekstraklasy - Wisła Kraków - Legia Warszawa, który odbędzie się 12 grudnia 2020 w sobotę o godz. 20:00 w Krakowie


Zapraszamy do współudziału przez serwis reporter.interia.pl wyślij nam zdjęcie, film lub tekstowe hasło dopingujące. Autorów najciekawszych zgłoszeń nagrodzimy!

Regulamin konkursu

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL