Reklama

Reklama

Narciarskie MŚ. Adam Małysz: Na mistrzostwach świata walczy się o podium

- Czwarte i piąte miejsce zajęte przez Kamila i Maćka nie są złe, ale w mistrzostwach walczy się o pierwszą trójkę - napisał na swoim profilu na Facebooku, Adam Małysz, który pełni funkcję dyrektora w PZN.

Legenda polskich skoków narciarskich rozpoczęła wpis od gratulacji dla Stefana Krafta, który wygrał konkurs na skoczni normalnej w Lahti.

Reklama

- Niestety, żadnemu z naszych reprezentantów nie udało się zdobyć medalu. Wielka szkoda, bo na treningach i w kwalifikacjach prezentowali się świetnie i miejsce na podium wydawało się realne. Oczekiwania i nadzieje nie wynikały z tego, że coś byśmy chcieli, a po prostu chłopaków było na to stać - napisał na swoim profilu na Facebooku, Adam Małysz.

Medalista olimpijski z Salt Lake City i Vancouver dodał, że Polakom "zabrakło niewiele".

- Czwarte i piąte miejsce zajęte przez Kamila i Maćka nie są złe, ale w mistrzostwach walczy się o pierwszą trójkę. Cóż, zostają jeszcze szanse na dużej skoczni. Może po tamtych konkursach będziemy mieli więcej powodów do radości - dodał również za pośrednictwem portalu społecznościowego.

Małysz zna smak zdobycia medalu mistrzostw świata w Lahti. W 2001 roku zdobył srebro na skoczni normalnej i złoto na dużej.

Dowiedz się więcej na temat: Adam Małysz | MŚ w Lahti | Kamil Stoch | maciej kot | Stefan Kraft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje