Reklama

Reklama

MŚ w Seefeld. Kwalifikacje na skoczni normalnej bez Jakuba Wolnego

Trener polskich skoczków Stefan Horngacher wybrał skład na czwartkowe kwalifikacje na skoczni normalnej podczas MŚ w austriackim Seefeld. Zabrakło miejsca dla Jakuba Wolnego.

Horngacher zabrał na mistrzostwa świata pięciu skoczków, ale w kwalifikacjach do poszczególnych konkursów może wystawić tylko czterech zawodników.

Po seriach treningowych na skoczni HS109 szkoleniowiec zdecydował, że szansę walki o medale otrzymają: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki i Stefan Hula.

Reklama

W rywalizacji nie weźmie udziału Wolny, który był najsłabszym z naszych skoczków w środowych seriach treningowych. Pierwszą wygrał Kubacki przed Stochem, a drugą Japończyk Ryoyu Kobayashi, przed Kubackim i Stochem.

Czwartkowe kwalifikacje na skoczni normalnej rozpoczną się o godzinie 16.30. W piątek o 16 rozpocznie się konkurs indywidualny o mistrzostwo świata.

WS

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy