Reklama

Reklama

MP w Wiśle. Skoczkowie powalczą w święta o mistrzostwo

W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia po raz kolejny rozegrane zostaną zawody o tytuł mistrza Polski w skokach narciarskich. Na wiślańskim obiekcie złotego medalu bronić będzie Kamil Stoch. W zawodach pojawi się czołówka "Biało-Czerwonych".

Tradycją już stał się konkurs świąteczny w skokach narciarskich, który wyłoni najlepszego polskiego skoczka. W tym roku mistrzostwa Polski odbędą się na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. 26 grudnia o mistrzowski tytuł powalczy tam ścisła czołówka oraz zawodnicy z zaplecza polskich skoków.

W ubiegłym roku złoty krążek wywalczył Kamil Stoch. Drugi na rozrywanych wówczas w Zakopanem zawodach był Dawid Kubacki. Podium uzupełnił Stefan Hula.

Reklama

Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia jest dobrą okazją na oderwanie się na chwilę od świątecznego stołu i rodzinne kibicowanie "Biało-Czerwonym". Początek pierwszej serii konkursowej zaplanowano o godzinie 14:45. Godzinę wcześniej rozpocznie się seria próbna. Bilety będą dostępne w dniu zawodów przed wejściem na teren obiektu.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje