Reklama

Reklama

MP w skokach i kombinacji odwołane

Jak poinformował na swej stronie internetowej Polski Związek Narciarski, ze względu na wiosenną aurę odwołano mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej.

"Zarząd Śląsko-Beskidzkiego Związku Narciarskiego poinformował, że w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi jest zmuszony odwołać Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej, które były planowane na termin 28-30 marca 2014 roku" - czytamy w komunikacie na stronie PZN.

"Sezon zimowy 2013/2014 był bardzo trudny dla organizatorów imprez narciarskich w naszym kraju. Wiele z nich zostało odwołanych z powodu wysokich temperatur oraz braku śniegu. Stanie się tak również w przypadku Mistrzostw Polski w skokach narciarskich i kombinacji norweskiej (28-30 marca), które miały zostać przeprowadzone w Szczyrku i Wiśle" - poinformowano.

Reklama

"Tej zimy nie będzie już niestety możliwości organizacji mistrzostw, ale mamy nadzieję, że kibice 'Biało-czerwonych' nie zawiodą latem i będą gorąco dopingować naszych zawodników podczas Letnich Mistrzostw Polski. Termin organizacji zimowych Mistrzostw Polski 2014 nie jest na razie znany. Najprawdopodobniej odbędą się one (jak wielokrotnie w poprzednich latach) w ramach tradycyjnego Konkursu Świątecznego 26 grudnia 2014 roku" - napisano.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL