Reklama

Reklama

Mistrzostwa Świata Weteranów w Skokach Narciarskich

W Szczyrku weterani rywalizować będą na mistrzostwach świata na kompleksie skoczni narciarskich Skalite. Zawody rozpoczną się w poniedziałek 24 września i potrwają sześć dni. Na trzech skoczniach o różnym rozmiarze zobaczymy najlepszych weteranów świata, wśród których nie zabraknie oczywiście Polaków.

Sześć dni, trzy skocznie narciarskie i skoczkowie, którzy przyjadą do Szczyrku po tytuł najlepszego weterana skoków narciarskich na świecie.

Od poniedziałku, 24 września, na kompleksie skoczni Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków, rozpoczną się treningi przez zawodami, które z kolei potrwają aż do soboty.

Weterani trenować będą jeszcze we wtorek i środę, kiedy to nastąpi też oficjalna ceremonia otwarcia.

W czwartek o 14:00 rozpocznie się pierwszy konkurs na skoczni HS77. W piątek o 10:00. zawodnicy zmierzą się zaś z najmniejszą szczyrkowską skocznią HS44, a na 14:00 zaplanowano początek konkursu na obiekcie HS106. Dzień zakończy się rozdaniem nagród dla najlepszych skoczków narciarskich.

Reklama

W sobotę, ostatniego dnia mistrzostw świata, odbędą się zawody drużynowe na skoczni HS77 oraz wyścig o tytuł "Króla Skocznia" na największym obiekcie kompleksu Skalite.


 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje