Małysz po wygranej Stocha w Ga-Pa: Rakieta z Zębu znów lata

"Mistrzostwo, klasa, szacunek - brak słów w zasadzie. Rakieta z Zębu znów lata" - tak Adam Małysz skomentował kolejne wielkie zwycięstwo Kamila Stocha. Obrońca trofeum i lider 66. edycji Turnieju Czterech Skoczni był dziś bezkonkurencyjny w Garmisch-Partenkirchen.

"Ale fenomenalny występ Kamila Stocha!!! Lepszego rozpoczęcia roku nie mógł sobie wymarzyć. Rakieta z Zębu znów lata" - cieszył się z kolejnej wygranej Stocha Małysz.

Reklama

W 2001 roku Małysz, a przed rokiem Stoch, jako jedyni z Polaków wygrywali klasyfikację generalną Turnieju Czterech Skoczni.

"Powiem szczerze, że po tej przeciągającej się przerwie miałem trochę obaw, czy uda mu się skoczyć tak daleko, by utrzymać pierwsze miejsce. A on nie dość, że to zrobił, to jeszcze powiększył przewagę nad Richardem Freitagiem" - napisał na Facebooku Małysz, doceniając wielką formę młodszego kolegi.

"Mistrzostwo, klasa, szacunek - brak słów w zasadzie" - dodał.

"Z przyjemnością słuchałem ponownie naszego hymnu patrząc na Kamila na najwyższym stopniu podium. Trzeba przyznać, że jest w znakomitej dyspozycji" - zaznaczył Orzeł z Wisły.

"Na pewno pojawią się teraz spekulacje dotyczące wygrania wszystkich czterech konkursów w turnieju, ale moim zdaniem nie powinniśmy o tym debatować. A już na pewno wciągać go w te prognozy. Na szczęście Kamil pokazał, że umie się odciąć od takich przypuszczeń i w spokoju robi swoje" - stwierdził Małysz.

WS

Na następnej stronie zobaczysz klasyfikację generalną Turnieju Czterech Skoczni, Pucharu Świata i Pucharu Narodów!

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje