Reklama

Reklama

Maciej Kot włączył się do wyjątkowej akcji

Polscy sportowcy chętnie włączają się do akcji związanych z walką z pandemią koronawirusa. Wśród nich są między innymi skoczkowie. Do wyzwania "pokaż jak pomagasz" dołączył Maciej Kot, który nie zapomniał nominować między innymi Adama Małysza.

Oprócz mniej lub bardziej trudnych wyzwań sportowych, w sieci krążą też akcje, dzięki którym sportowcy pokazują, jak wspierają walkę z koronawirusem.

Spragnieni szybkiego powrotu do normalności i rywalizacji z kibicami na trybunach, zawodnicy reprezentujący różne dyscypliny wspierają szpitale lub angażują się w akcje społeczne.

Tym razem to Maciej Kot pokazał, jak prawidłowo umyć ręce. Polski skoczek narciarski został nominowany do zadania przez Kajetana Kajetanowicza.

Kot zachęcił również do odwiedzenia specjalnej strony Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, na której znaleźć można informacje o funduszu interwencyjnym.

Reklama

"Nigdy nie wiadomo, kiedy to nam przyda się pomoc, dlatego warto wesprzeć służbę zdrowia, która tak dzielnie walczy z pandemią" - powiedział Maciej Kot w filmie opublikowanym za pośrednictwem swojej strony na Facebooku.

Wśród nominowanych przez naszego reprezentanta do rozprzestrzeniania w sieci akcji jest między innymi Adam Małysz. 

Dowiedz się więcej na temat: maciej kot | skoki narciarskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama