Reklama

Reklama

Maciej Kot i jego partnerka Agnieszka Lewkowicz trenują i odpoczywają na Wyspach Kanaryjskich

Nie tylko piękna żona Piotra Żyły dodaje uroku swojemu mężowi podczas trwającego zgrupowania kadry A naszych skoczków narciarskich na Wyspach Kanaryjskich. Pobyt na Fuerteventurze dokumentuje także wybranka Macieja Kota Agnieszka Lewkowicz.

Treningi i regeneracja - tak w dużym skrócie wygląda pobyt na "Kanarach" kadry A najlepszych polskich skoczków. Decyzją trenera Stefana Horngachera w pierwszej reprezentacji znaleźli się: Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Jakub Wolny i Krzysztof Miętus. 

Nieobecnym na zgrupowaniu jest tylko Hula, który otrzymał zgodę na pozostanie w ojczyźnie, bowiem niedawno jego małżonka urodziła córeczkę.

Reklama

Aby jeszcze bardziej scementować więzi w grupie, a zawodnikom w wolnym czasie pozwolić się cieszyć towarzystwem swoich wybranek, reprezentanci Polski otrzymali zgodę, by zabrać na hiszpańską wyspę partnerki życiowe.

Furorę w sieci zrobiła swoimi odważnymi zdjęciami Justyna Żyła. Tyle że równie efektownymi zdjęciami raczy swoich fanów w mediach społecznościowych Agnieszka Lewkowicz, piękniejsza połówka Kota.

Urodziwa pani Agnieszka informuje, że jest trenerką personalną i pracuje w sieci popularnych klubów fitness. Ponadto jest lekkoatletką, a w dorobku ma m.in. brązowy medal młodzieżowych mistrzostw Polski w sztafecie 4x400 m w barwach AZS AWF Kraków.

Niecodzienny nastrój, klimat, a także anturaż towarzyszył Świętom Wielkanocnym na Wyspach Kanaryjskich. Z dala od rodzinnych domów, ale za to w słońcu i z zapierającym dech w piersiach widokiem na Ocean Atlantycki.

Zgrupowanie "Biało-czerwonych" na Fuerteventurze potrwa do 24 kwietnia.

AG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje