Reklama

Reklama

LGP w skokach narciarskich. 57 zawodników na liście zgłoszeń w Hakubie

Na liście zgłoszeń do konkursów Letniej Grand Prix w skokach narciarskich w japońskiej Hakubie jest 57 zawodników. Ostateczne zestawienie uczestników poznamy dopiero w piątek po odprawie technicznej.

Do startu zgłosiło się trzynaście reprezentacji. W ekipie "Biało-czerwonych" znaleźli się Jan Ziobro, Jakub Wolny, Andrzej Stękała i Stefan Hula, których poprowadzi trener Grzegorz Sobczyk.

Trener kadry Stefan Horngacher zdecydował, że lider LGP Maciej Kot i wicelider Kamil Stoch do Japonii nie polecą. Do rywalizacji wrócą w rosyjskim Czajkowskim, gdzie w dniach 10 i 11 września zaplanowane są dwa konkursy.

W Hakubie najliczniejszą ekipę - co jest przywilejem gospodarzy - wystawi Japonia. Zgłoszeni są Daiki Ito, Noriaki Kasai, Taku Takeuchi, Masamitsu Ito, Naoki Nakamura i Yukiya Sato. Do nich dołączy jeszcze sześciu zawodników w listy krajowej.

Reklama

Program zawodów LGP w Hakubie:

piątek 26 sierpnia:

10.00 - oficjalny trening

12.00 - kwalifikacje

sobota 27 sierpnia:

10.30 - seria próbna

11.30 - pierwsza seria konkursowa

niedziela 28 sierpnia:

2.00 - kwalifikacje

3.00 - pierwsza seria konkursowa

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy