Reklama

Reklama

Letnia GP w skokach narciarskich. Michał Doleżal ogłosił skład na zawody w Hinzenbach

W najbliższy weekend 24-25 września polscy skoczkowie wystąpią w zawodach z cyklu Letniego Grand Prix. Rywalizacja odbędzie się w Hinzenbach. Na liście startowej znajdą się najmocniejsi "Biało-Czerwoni".

Reprezentanci Polski w skokach narciarskich wystąpią w zbliżających się zawodach z cyklu Letniego Grand Prix, które tym razem odbędą się w austriackim Hinzenbach.

Tym razem na liście startowej pojawią się najmocniejsze polskie nazwiska. O najwyższe lokaty powalczą: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Paweł Wąsek oraz Kacper Juroszek.

Kamil Stoch powraca do rywalizacji

Decyzją Michała Doleżala Stoch wystąpi zatem w swojej pierwszej rywalizacji tego lata. Mistrz olimpijski w maju tego roku przeszedł bowiem operację wycięcia narośli w okolicach stawu skokowego, a następnie przechodził rehabilitację oraz przygotowywał się z myślą o kolejnym sezonie olimpijskim, który rozpocznie się już w listopadzie.

Reklama

Pierwotnie skoczek z Zębu miał startować w zawodach LGP w Wiśle, ale w ostatniej chwili sztab szkoleniowy postanowił zmienić decyzję z uwagi na opuchliznę w okolicach stawu skokowego.  Kwalifikacje na obiekcie o rozmiarze HS 90 zaplanowano na piątek na godzinę 18.30. W sobotę, 25 września odbędzie się zawody indywidualne. Początek rywalizacji przewidziano no godzinę 15.30.

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje