Reklama

Reklama

Kubacki, Hula, Kot... Skoczkowie narciarscy wypoczywają na wakacjach

Podopieczni Michala Doleżala zasłużyli na chwilę odpoczynku od treningów i razem ze swoimi bliskimi wyjechali na wakacje. Nasi skoczkowie pochwalili się zdjęciami z rajskich plaż.

Tuż po zakończeniu ostatniego konkursu z cyklu Letniej Grand Prix w Zakopanem, kadra A udała się na zasłużony urlop. Skoczkowie nie kryli swojego zadowolenia z nadchodzących wakacji i zaraz po kończącej wydarzenie konferencji prasowej, wesoło wyszli z sali na myśl o nadchodzących dniach bez sportowych obowiązków. Najwięcej wirtualnych pocztówek z wakacji przesłał Maciej Kot, który wraz ze swoją żoną Agnieszką wybrał się na urlop do Turcji. Młodzi małżonkowie wypoczywają, relaksując się na plaży i korzystają z uroków upalnej aury.

Reklama

Nieco bardziej odległy zakątek globu wybrał Dawid Kubacki. Mistrz Świata z Seefeld w maju zmienił stan cywilny, a na wakacje udał się z żoną Martą do Kenii. Na całe szczęście skoczek nie zapomniał zabrać ze sobą kart z autografami, bo okazały się potrzebne. Fani nawet w Kenii? Wszystko wskazuje na to, że nawet tam Dawid Kubacki jest rozpoznawalny.

Stefan Hula zdecydował się z kolei na letni wypoczynek z rodziną na terenie Polski. Na jego zdjęciach jak zwykle dominuje rodzinna sielanka w otoczeniu żony i dzieci. 

Dowiedz się więcej na temat: maciej kot | Dawid Kubacki | Stefan Hula

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama