Reklama

Reklama

Kastelik o krytyce Małysza: To mocno wpływa na psychikę

Adam Małysz ostro skrytykował występ skoczka Dominika Kastelika na MŚ juniorów w Park City. „Robi wszystko, żeby spierniczyć sobie karierę” – napisał na Faceebooku Małysz. Do słów legendy polskich skoków, odniósł się sam Kastelik.

Małysz w roli dyrektora kadry skoczków pokazał, że potrafi także użyć ostrych słów. Na Facebooku mocno oberwało się 19-letniemu Dominikowi Kastelikowi. Młody skoczek mistrzostw świata juniorów nie może zaliczyć do najbardziej udanych. W konkursie indywidualnym został zdyskwalifikowany za dotykanie kombinezonu, a w zawodach drużynowych zaliczył upadek.

Reklama

To właśnie po konkursie drużynowym Małysz podzielił się w internecie ostrym wpisem na temat występu 19-latka.

- Ktoś powie, że uwziąłem się na niego - przecież upadek każdemu się zdarzy. Ale dyskwalifikacja w konkursie indywidualnym to też jego wina. Manipulował przy sprzęcie po kontroli na górze skoczni, przed skokiem, doskonale wiedząc, że nie może tego robić" - argumentował Małysz.

Kastelik odniósł się do słów legendarnego skoczka w rozmowie z portalem Skijumping.pl.

- Nie mam żalu do Adama, ale nie spodziewałem się, że takie słowa mogą wypłynąć z ust mojego idola - przyznał skoczek i dodał: Na pewno taka krytyka na całą Polskę dość mocno wpływa na psychikę.

Dowiedz się więcej na temat: Dominik Kastelik | Adam Małysz | skoki narciarskie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje