Reklama

Reklama

Karl Geiger został wybrany „Narciarzem Roku”

Niemiecki Związek Narciarski przyznał wyróżnienie słynnemu niemieckiemu skoczkowi. Karl Geiger został okrzyknięty „Narciarzem Roku”. W plebiscycie mogli głosować wszyscy sportowcy zrzeszeni w Związku.

Karl Geiger swoimi wynikami w minionym sezonie zasłużył sobie na prestiżowy tytuł "Narciarza Roku". Niemiecki skoczek odbierze specjalne wyróżnienie w środowy wieczór.

Niemiecki Związek Narciarski organizuje wybory na najlepszego sportowca zimowego co roku. Już siódmy raz prawo głosu otrzymali wszyscy sportowcy zrzeszeni w Związku. To właśnie oni zdecydowali, że na tytuł zasłużył sobie Geiger.

Mistrz świata Karl Geiger wyróżniony

Reprezentant Niemiec minionej zimy zachwycił kibiców podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie. Na jego konto trafiły dwa złote krążki w rywalizacji drużynowej oraz drużyn mieszanych, a także srebro wywalczone na skoczni normalnej i brąz z zawodów na dużym obiekcie.

Reklama

Geiger został również mistrzem świata w lotach, dokładając do kolekcji srebrny medal rywalizacji drużynowej.

Teraz przed 28-latkiem kolejny sezon pełen wyzwań. Z pewnością jednym z najważniejszych jego punktów będą zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie.

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje