Reklama

Reklama

Kamil Stoch wraca do treningów! Adam Małysz przekazał kapitalne wieści

Adam Małysz poinformował za pośrednictwem "TVP Sport", że Kamil Stoch, który w ubiegłym tygodniu nabawił się kontuzji, w niedzielę prawdopodobnie wróci na skocznię.

Do skoków wraz z liderem kadry powrócić ma także Dawid Kubacki, który w niedzielę o północy kończy izolację po zakażeniu koronawirusem.

Kamil Stoch wraca na skocznię

Stoch nabawił się urazu podczas rozruchu przed treningami na Wielkiej Krokwi, poprzedzającymi planowany start Polaka w konkursach PŚ w naszym kraju. Początkowo bagatelizowano uraz, lecz lekarz kadry, Aleksander Winiarski szybko rozwiał wątpliwości i przekazał, że zawodnika z Zębu będzie czekać dłuższa przerwa.

Ostatecznie rozbrat ze skocznią potrwa niecałe dwa tygodnie.

Polscy skoczkowie do Pekinu polecą 31 stycznia. Wciąż nie wiadomo, czy wraz z nimi uda się tam także Piotr Żyła, aktualnie zakażony koronawirusem. Jeżeli nie zdąży się w porę wyleczyć, do Chin ruszy prawdopodobnie z polską misją dyplomatyczną, 2 lutego.

Czytaj także:

Reklama

Słaby występ Polaków w Titisee-NeustadtMaciej Maciusiak ocenił formę naszych Orłów

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy