Reklama

Reklama

Kamil Stoch nie wystartuje w Zakopanem!

Kamil Stoch poinformował, że z powodu urazu nie wystartuje w konkursach Pucharu Świata w Zakopanem, które odbędą się w nadchodzący weekend.

Lider naszej kadry doznał kontuzji podczas środowego rozruchu. Początkowo informowano, że kontuzja nie jest groźna, a występ na Wielkiej Krokwi w żaden sposób nie jest zagrożony. Niestety, ostatecznie okazało się, że skoki w weekend nie będą możliwe.

Kamil Stoch nie wystartuje w Zakopanem

Kamil Stoch opubliował na swoim instagramowym profilu komunikat, który rozwiewa wszelkie wątpliwości.

- Kostka spuchła i zmieniła kolor. Kilkugodzinne zabiegi, konsultacje, diagnozy. Zerwana torebka stawowa, nie dane mi będzie wystartować w Zakopanem - przekazał. - Pęka mi serce - dodał.

Reklama

Wobec tego faktu najprawdopodobniej dojdzie więc do zmiany w kadrze Polaków na zawody na Wielkiej Krokwi. Skoczek z Zębu pierwotnie znalazł się w gronie 12 zawodników, którzy przystąpią do kwalifikacji do niedzielnego konkursu indywidualnego.

Dzień wcześniej w Zakopanem odbędzie się konkurs drużynowy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy