Reklama

Reklama

Kamil Stoch na Anfield. Oglądaj w Eurosporcie!

Skoki narciarskie to zawód i znaczna część życia Kamila Stocha, ale nie jedyna jego pasja. W najnowszym odcinku serii "Kamil Stoch. Moja historia" widzowie odwiedzą razem z mistrzem olimpijskim Liverpool i Anfield - stadion ukochanego klubu piłkarskiego Stocha. Premiera w najbliższy czwartek o 12:30 w Eurosporcie 1. Powtórki m.in. w piątek o 15:30 w Eurosporcie 1 i 21:30 w Eurosporcie 2.

Najnowszy odcinek serii to unikalna okazja, aby dowiedzieć się, dlaczego Kamil kibicuje Liverpoolowi, na jakim instrumencie chciałby grać w zespole rockowym, czy też, jaki wpis zamieścił w zeszycie przyszłej żony tuż po ich pierwszym spotkaniu.

Reklama

Po raz pierwszy w historii kamery towarzyszyły Stochowi w codziennym życiu, odsłaniając przed kibicami jego prywatne oblicze.

Seria "Kamil Stoch. Moja historia" jest jednym z elementów bogatej, zimowej oferty Eurosportu. Stacja transmituje zawody Pucharu Świata m.in. w biathlonie, biegach narciarskich, narciarstwie alpejskim, czy właśnie w skokach narciarskich. W piątek skoczkowie rozpoczną kwalifikacje do konkursów w Titisee-Neustadt.

Po czterech konkursach PŚ Kamil Stoch zajmuje szóste miejsce w klasyfikacji generalnej z dorobkiem 143 punktów. Sezon indywidualny składa się z 21 konkursów.

Wybrane powtórki czwartego odcinka:

Piątek, 11.15 w Eurosporcie 2.

Piątek, 15.30 w Eurosporcie 1.

Piątek, 21.30 w Eurosporcie 2.

Premiera kolejnego odcinka "Z Wisły do Pjongczangu" 14 grudnia o 18.00 w Eurosporcie 1.

Dowiedz się więcej na temat: Kamil Stoch | Anfield Road

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje