Reklama

Reklama

Kamil Stoch jednym wpisem potwierdził dobre wieści. "Z uśmiechem na ustach"

Kamil Stoch wcale nie zamierza kończyć kariery sportowej, jak mogli obawiać się niektórzy kibice. Wręcz przeciwnie. Z zapałem i uśmiechem na ustach zabrał się do pracy, by jak najlepiej przygotować się do nowego sezonu Pucharu Świata. Dobre wieści o pełnym powrocie do treningów przekazał na Instagramie. Kibice są zachwyceni.

Kibice zmartwili się nie na żarty, gdy po niezbyt udanych startach w Letnim Grand Prix Kamil Stoch gorzko oświadczył, że "może po prostu się starzeje i musi spojrzeć prawdzie w oczy, bo ten poziom gdzieś mu odskoczył".

Zaczęto zastanawiać się, czy "Orzeł z Zębu" nie rozważa zakończenia kariery sportowej. W końcu spekulacje uciął sam zainteresowany.

Kamil Stoch potwierdza. Rozpoczął przygotowania do nowego sezonu

Reklama

Skoczek wraz z innymi reprezentantami Polski przebywa obecnie na obozie przygotowawczym we Francji. To tam szlifuje formę, by idealnie trafić z nią w nowy sezon Pucharu Świata, który zacznie się w drugiej połowie listopada.

Gdy jego koledzy z kadry ochoczo dodawali w mediach społecznościowych fotki z Courchevel, Kamil Stoch milczał. Dopiero teraz postanowił opublikować swoje zdjęcie. Opatrzył je podpisem, w którym potwierdził, że z radością przygotowuje się do zimowych startów. 

Wygląda na to, że oddawanie skoków nadal sprawia mu ogromną przyjemność. "Lubię moją pracę" - oświadczył za pomocną hasztagu.

Internauci pospieszyli z dobrym słowem. "Promienieje Pan na myśl przed zbliżającym się sezonem!", "Takiego uśmiechniętego Mistrza właśnie chcemy oglądać! Panie Kamilu, oby uśmiech Panu towarzyszył cały sezon i nie tylko", "No wspaniale. Trzymam kciuki", "Cudowny ten uśmiech. Prosimy o więcej takich zdjęć!" - zachwycają się w komentarzach.

KAMIL STOCH I RESZTA SKOCZKÓW MUSZĄ PRZYJĄĆ NIESPODZIEWANY CIOS. ODWOŁANO WILLINGEN SIX
KAMIL STOCH OPUBLIKOWAŁ NAJNOWSZE ZDJĘCIA Z ŻONĄ EWĄ. "POTWIERDZAM"


KP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje