Reklama

Reklama

Justyna Żyła robi furorę w sieci. Żona Piotra Żyły niewiele ukrywa przed obiektywem

Pobyt na Wyspach Kanaryjskich kadry A polskich skoczków narciarskich, będący połączeniem przyjemnego z pożytecznym, odpowiada reprezentantom Polski. "Biało-czerwoni" zamieszczają zdjęcia z treningów w pięknych okolicznościach przyrody, a w wolnym czasie się relaksują. Za to nieustanny raj mają partnerki naszych Orłów, co najlepiej widać na zdjęciach żony Piotra Żyły. Fotki urodziwej pani Justyny zapierają dech w piersiach.

Wymyślone przez trenera Stefana Horngachera zgrupowanie na Fuertaventurze wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Poza jedną niedogodnością, wynikającą z konieczności spędzenia Świąt Wielkanocnych z dala od rodziny, najlepsi polscy skoczkowie nie mają na co narzekać.

Kadra A w składzie: Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Jakub Wolny i Krzysztof Miętus (brakuje tylko Stefana Huli, którego małżonka niedawno urodziła córeczkę), otrzymała zgodę, by na obóz szkoleniowo-regeneracyjny zabrać swoje partnerki życiowe.

Jedną z piękniejszych połówek na "Kanarach" jest żona Piotra Żyły - Justyna. Największy żartowniś w kadrze i jego wybranka są małżeństwem od 2006 roku i doczekali się dwójki dzieci: Jakuba (2007) oraz Karoliny (2012). Niewiele osób wie, a to spora ciekawostka, że pani Justyna z domu Lazar jest kuzynką... Adama Małysza. A zatem popularny "Wiewiór" oraz nasz najwybitniejszy skoczek w historii są ze sobą spowinowaceni.

Reklama

Pani Justyna wychodzi z założenia, że nie ma nic do ukrycia i publikuje w internecie wiele zdjęć, a niektóre "kreacje" przed obiektywem są bardzo śmiałe. Jak na przykład "świąteczne plażowanko", czyli jedno z najnowszych ujęć z Wysp Kanaryjskich w bikini.

Oryginalnie wygląda także inny zestaw bikini, przyodziany ogrodniczkami, ale założonymi bardzo frywolnie.

Zgrupowanie na Fuertaventurze potrwa do 24 kwietnia.

AG

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL