Reklama

Reklama

Johann Andre Forfang zakażony koronawirusem

Norweskie media poinformowały, że Johann Andre Forfang otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Jeżeli zostanie on potwierdzony kolejnymi badaniami, będzie następnym już reprezentantem tego kraju, który z uwagi na zakażenie zostanie przymusowo wykluczony z rywalizacji.

Wcześniej COVID-19 wykryto u Fredrika Villumstada i Daniela-Andre Tande. Dodatkowo, jako osoba mająca bezpośredni kontakt z zakażonym, na izolację skierowany został wicelider klasyfikacji generalnej PŚ, Marius Lindvik.

Johann Andre Forfang zakażony

Teraz do grona zakażonych dołączył Forfang. Jak informuje "Nettavisen", a za nim serwis "Skijumping.pl", urodzony w 1995 roku miał pozytywny wynik testu antygenowego. Jeżeli kolejne badania potwierdzą zakażenie, aktualny mistrz Norwegii nie będzie mógł w najbliższym czasie startować. Był on w kadrze na nadchodzące konkursy PŚ w Titisee-Neustadt. 

Dodatkowo, kontuzjowany jest inny zawodnik reprezentacji Alexandra Stoeckla - Robert Johansson. W tym momencie "poza grą" jest więc aż pięciu skoczków z tego kraju.

Reklama

Czytaj także:

Kamil Stoch wciąż czeka na powrót na skocznię

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy