Reklama

Reklama

Jens Weissflog zaskoczony popularnością swojej książki

"Historie mojego życia" to książka znakomitego niemieckiego skoczka narciarskiego Jensa Weissfloga. Pozycja cieszy się ogromną popularnością.

- Jestem zaskoczony reakcją kibiców na spisane historie mojego prywatnego i sportowego życia - powiedział Weissflog na spotkaniu z czytelnikami w Klingenthal.

To druga w ostatnim czasie książka o niemieckich skokach narciarskich, po raczej smutnej w wydźwięku publikacji Svena Hannawalda, który opisał w niej swoje "wypalenie" sportowe.

Reprezentant NRD i Niemiec, 50-letni Weissflog w olimpijskich startach wywalczył trzy złote i jeden srebrny medal.

W mistrzostwach świata zdobył dwa złote, cztery srebrne i pięć brązowych krążków. Cztery razy triumfował w prestiżowym Turnieju Czterech Skoczni.

Reklama

Jako jedyny skoczek w zwycięskich konkursach olimpijskich skakał zarówno stylem klasycznym jak i stylem "V".

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy