Reklama

Reklama

Jan Ziobro atakuje Adama Małysza: Niech pan nie straszy

Jan Ziobro zamieścił kolejny film na Facebooku, w którym przekonuje, że nie był uczciwie traktowany w kadrze skoczków narciarskich. Zaapelował też do Adama Małysza: - Panie Adamie, niech pan nie straszy, bo wie pan bardzo dobrze o tym, że nie powiedziałem jeszcze wszystkiego i jeżeli zacznę mówić, to wtedy dopiero może się zrobić niektórym bardzo ciepło i nieprzyjemnie.

26-latek, który zdobył brązowy medal z MŚ w Falun w "drużynówce", zawiesił karierę. Jest rozgoryczony tym, w jakim kierunku potoczyła się jego kariera i przekonuje, że za jego niepowodzeniami stoją ludzie z Polskiego Związku Narciarskiego, którzy chcieli go zniszczyć.

W poniedziałek zamieścił kolejny już film na Facebooku, w którym opisuje - jego zdaniem - nieczyste zagrania ze strony związku.

- Ktoś sobie to bardzo sprytnie zaplanował i wysłał mnie na tydzień startów do Finlandii i później szybki wyjazd do Japonii, gdzie byłem posłany, tak szczerze, na stracenie, a inni zawodnicy w tym momencie odpoczywali - przekonywał.

Reklama

Ostro zaatakował także Adama Małysza.

- Mam apel do pana Adama Małysza, który bardzo głośno się wypowiada na mój temat. Panie Adamie, pan jest dyrektorem w PZN. Tak? Za coś pan bierze pieniądze, więc mam prośbę do pana, aby to pan podał nazwiska ludzi, którzy próbowali mi przez te lata zaszkodzić, zniszczyć. To chyba leży w pana gestii, żeby się z tym problemem rozprawić. Z tymi nieuczciwymi ludźmi - powiedział Ziobro.

- Panie Adamie, niech pan nie straszy, tak jak ostatnio pan straszył w mediach, że mogę się przeliczyć, bo wie pan bardzo dobrze o tym, że nie powiedziałem jeszcze wszystkiego i jeżeli zacznę mówić, to wtedy dopiero może się zrobić niektórym z otoczenia bardzo ciepło i nieprzyjemnie. Prosiłbym głupio nie straszyć - zaapelował.

- Niech pan nie mówi w mediach, że dzwonił pan do mnie wielokrotnie, bo to ja dzwoniłem do pana i próbowałem rozwiązać tę sytuację jak człowiek z człowiekiem. Powiedział mi pan wtedy, że nie rozumie pan tej sytuacji, ale rozumie pan mnie - zakończył Jan Ziobro.

Adam Małysz zdecydowanie odpowiedział Ziobrze na Facebooku. Wezwał go, aby powiedział wprost, przez kogo czuje się dyskryminowany (szczegóły znajdziesz tutaj).

MZ

PŚ w skokach 2017/18 - klasyfikacja

1.Kamil Stoch(Polska)1443 pkt
2.Richard Freitag(Niemcy)1070
3.Daniel Andre Tande(Norwegia)985
4.Stefan Kraft(Austria)881
5.Robert Johansson(Norwegia)840
6.Andreas Wellinger(Niemcy)828
7.Johann Andre Forfang(Norwegia)789
8.Andreas Stjernen(Norwegia)665
9.Dawid Kubacki(Polska)633
10.Markus Eisenbichler(Niemcy)597

Puchar Narodów w skokach 2017/18 - klasyfikacja

1.Norwegia7149 pkt
2.Niemcy5976
3.Polska5795
4.Austria3642
5.Słowenia3223
6.Japonia2659

Reklama

Reklama

Reklama