Reklama

Reklama

Granerud podpadł, krytykując Stocha. Dostało się także jego partnerce

Zwycięzca Pucharu Świata w skokach narciarskich 2020/2021, Halvor Egner Granerud, swego czasu podpadł polskim kibicom, gdy skrytykował Kamila Stocha twierdząc, że "nie skacze tak dobrze, tylko ma dobre wyniki". Wówczas na Norwega i jego partnerkę wylała się fala hejtu. Kim jest Karoline Nilsen, dziewczyna norweskiego skoczka? Kobieta zawodowo zajmuje się... dziewiarstwem. Oprócz tego co jakiś czas pojawia się na skoczni, by osobiście kibicować ukochanemu.

Halvor Egner Granerud obecny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich może zaliczyć do udanych. Zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej, do prowadzącego Karla Geigera traci 312 punktów, a stratę może zmniejszyć po Pucharze Świata w Willingen, o ile szyków nie pokrzyżują mu Polacy lub... pogoda

Halvor Egner Granerud już wcześniej dał się poznać jako bardzo ambitny sportowiec. Po nieudanym starcie w konkursie w Zakopanem, nie krył rozgoryczenia. Mówił, że żałuje przyjazdu na zawody do Polski.

Reklama

TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI. HALVOR EGNER GRANERUD ZAKPIŁ Z ORGANIZATORÓW

Granerud o szansach Kamila Stocha na igrzyskach w Pekinie 2022

W zeszłym sezonie jednym z największych rywali Norwega był Kamil Stoch. Kiepska forma Polaka jest dla Graneruda zaskoczeniem. Jednocześnie, Norweg nie wyklucza, że Stoch ma szanse medalowe na igrzyskach olimpijskich w Pekinie.

Kim jest Karoline Nilsen, partnerka Halvora Egnera Graneruda?

Rok temu Norweg nie wypowiedział się o Kamilu Stochu aż tak pozytywnie. Wówczas po przegranym konkursie w Innsbrucku zaatakował Polaka i ocenił, że Kamil "nie skacze tak dobrze, tylko ma dobre wyniki". Przez tę wypowiedź spotkały go spore nieprzyjemności. Mierzył się z hejtem kierowanym nie tylko do niego, ale też do jego partnerki, Karoline Nilsen.

Partnerka norweskiego skoczka prowadzi profil na Instagramie, z którego możemy dowiedzieć się co nieco na temat jej życia prywatnego i tego, kim w ogóle jest. Kobieta jest miłośniczką podróży, a zawodowo zajmuje się... dziewiarstwem. Często wspiera Halvora podczas konkursów na skoczniach.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy