Reklama

Reklama

Gala Mistrzów Sportu. Ewa Bilan-Stoch robi biznes na... krytyce

Jak krytykę przekuć w sukces? Udowadnia to Ewa Bilan-Stoch, której kreacja podczas Gali Mistrzów Sportu nie wszystkim przypadła do gustu. Tymczasem, dzięki temu, dziś rękodzieła żony Kamila Stocha sprzedają się, jak nigdy dotąd.

Obok Ewy Bilan-Stoch znów nie można było przejść obojętnie.

Reklama

Pani prezes klubu KS Eve-nement Zakopane, która po raz wtóry w zastępstwie swojego męża Kamila pojawiła się, by w jego imieniu odebrać nagrodę, nie pierwszy raz znalazła się w centrum uwagi.

Na scenę pani Ewa wkroczyła dwa razy. Najpierw reprezentowała Dawida Kubackiego, który zajął 10. miejsce w plebiscycie na Najlepszego Sportowca 2020 roku, organizowanego przez "Przegląd Sportowy" i telewizję Polsat.

Gdy gala zbliżała się do najważniejszego rozstrzygnięcia, Bilan-Stoch znów błyszczała na scenie, jako że Kamil Stoch głosami kibiców zajął bardzo wysokie, trzecie miejsce. Orzeł z Zębu musiał uznać wyższość jedynie Igi Świątek oraz zwycięzcy, Roberta Lewandowskiego.

Zobacz Interia Sport w nowej odsłonie

Sprawdź!

Ukochana naszego najbardziej utytułowanego skoczka w efektownej sukni wyglądała nieprzeciętnie. Mało tego, całość wieńczył efektowny diadem, mieniący się błyszczącymi kamieniami.

I właśnie za ten strój Bilan-Stoch nasłuchała się pod swoim adresem krytyki, która zwłaszcza w internecie wykracza poza wszelkie, akceptowalne normy.

Żona naszego zawodnika jednak z klasą odniosła się do osób, które ostro ją zrugały. I być może nie bez satysfakcji zwróciła uwagę, że cała ta sytuacja sprawiała, że jej diademy zaczęły cieszyć się niebywałym wzięciem. - Bardzo się cieszę, że w dość nudnym pod względem liczby uroczystości, pandemicznym czasie, mogłam rozbawić grono osób i robiąc tak niewiele, poruszyć internet. Mam nadzieję, że nikomu nie sprawiłam przykrości, zakładając to, w czym świetnie się czułam. Tymczasem "korony", które tworzę, sprzedają się jak nigdy wcześniej - powiedziała Bilan-Stoch w rozmowie z plotek.pl.

A Wam jak się podobała żona Kamila Stocha w galowej odsłonie?

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Bilan-Stoch | Kamil Stoch | Gala Mistrzów Sportu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje