Reklama

Reklama

​Fortuna chce kończyć karierę Stocha. Małysz reaguje

- Naprawdę? Tak powiedział Wojciech Fortuna? Namawia Kamila Stocha do zakończenia kariery? No to ja jestem w szoku. Ktoś taki jak Kamil ma prawo zdecydować sam, zresztą każdy sportowiec ma takie prawo. To bardzo osobista sprawa - mówi Interii Adam Małysz.

"Myślę, że Kamil to, nie boję się użyć tego stwierdzenia, najbardziej utytułowany skoczek w historii polskiego narciarstwa. To prawdziwy geniusz, ale moim zdaniem nie powinien rozmieniać się na drobne. Jako sportowiec niezwykle utytułowany, ale przede wszystkim inteligentny powinien po sezonie podziękować" - powiedział Fortuna w rozmowie z "Faktem".

Puchar Świata: Zakopane. Małysz: - Nikt na Kamila presji nie wywiera

- Trudno mi to komentować. Wojciech Fortuna wypowiadał się dotąd umiarkowanie - mówi Interii Małysz. - Ja mogę tylko zapewnić, że nikt z nas nie wywiera na Kamila żadnej presji. Już dawno zdobył taki status sportowy, osiągnął tyle, że nic więcej nie musi. Sam zdecyduje o tym do kiedy chce startować, tylko on wie jak silna jest wciąż jego motywacja. To indywidualna i osobista decyzja każdego sportowca. Nikt jej za niego nie ma prawa podejmować.

Reklama

ZOBACZ TEŻ:

Fortuna apeluje do Stocha. Koniec kariery?

Profesor Żołądź: - Nie wierzę, że do igrzysk da się wyjść z kryzysu

Kiedy Kamil Stoch wróci na skocznię? Zdąży przed igrzyskami w Pekinie?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL