Reklama

Reklama

Finał Pucharu Świata w Planicy. Konkurs dla kibiców skoków narciarskich

Eurosport wraz z Interią przygotował konkurs dla kibiców skoków narciarskich. Już w ten weekend na antenie Eurosportu zakończymy wspaniały sezon naszych skoczków. Gospodarzem finału Pucharu Świata jest tradycyjnie słoweńska Planica.

Zbliżający się do końca sezon był udany dla "Biało-Czerwonych", a zwłaszcza dla Kamila Stocha. Lider Orłów zgarnął niemal wszystko, co było do wygrania. Stoch w pięknym stylu triumfował w 66. Turnieju Czterech Skoczni. Jako drugi skoczek w historii wygrał wszystkie konkursy tych prestiżowych zawodów. Na igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu sięgnął po złoto w konkursie indywidualnym na dużej skoczni i brąz w "drużynówce". Do tego dochodzą medale mistrzostw świata w lotach - srebro indywidualnie i brąz w drużynie. Tydzień przed finałem Pucharu Świata zapewniło sobie drugą w karierze Kryształową Kulę. Triumfował w turniejach Willingen Five i Raw Air.

Pytanie konkursowe oczywiście dotyczy naszego mistrza, a brzmi tak: Za co najbardziej cenisz Kamila Stocha?

Odpowiedzi mailowe należy wysłać na adres sport-konkurs@firma.interia.pl z podaniem swojego imienia i nazwiska, adresu zamieszkania w celu wysłania nagrody oraz dopiskiem: "Akceptuję regulamin konkursu " Puchar Świata w Planicy " i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na warunkach określonych w regulaminie w celu przeprowadzenia konkursu przez Grupa INTERIA.PL sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków, jako administratora danych osobowych. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne dla uczestnictwa w Konkursie. Oświadczam, że zostałem poinformowany o prawie wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania."

Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Reklama

Za zajęcie I miejsca - pakiet składający się z plakatu z wizerunkiem Kamila Stocha i jego autografem, czapki z kolekcji Kamiland oraz breloku Eve-nement
Za zajęcie II-IV miejsca - pakiet składający się ze zdjęcia Kamila Stocha z autografem, zdjęcia Dawida Kubackiego z autografem, zdjęcia Stefana Huli z autografem oraz breloku Eve-nement

Oto lista laureatów

Nagroda główna:
Iga Łakoma z Tarnowa

Nagrody pocieszenia:
1. Bogumiła Jaszczyńska z Malborka
2. Damian Kolasiński z Wilczyc
3. Patrycja Mrachacz z Piekar Śląskich


Nagrody do laureatów wyślemy pocztą.

Regulamin konkursu "Puchar Świata w Planicy" znajdziesz pod tym linkiem

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL