Reklama

Reklama

Fatalny występ Polaków w Oberstdorfie. Jest reakcja żony Stocha

O pierwszym konkursie 70. Turnieju Czterech Skoczni polscy skoczkowie najprawdopodobniej woleliby zapomnieć. I to jak najszybciej. W Oberstdorfie tylko Dawid Kubacki wywalczył awans do drugiej serii, a Kamil Stoch był dopiero 41, przez co na "Biało-Czerwonych" spadła ogromna lawina krytyki. Na te zdarzenia zareagowała żona naszego skoczka z Zębu - Ewa Bilan-Stoch.

Najlepszy w środowym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie był Ryoyu KobayashiNa podium znalazło się także dwóch Norwegów: drugi Halvor Egner Granerud oraz trzeci Robert Johansson.

Wśród Polaków najlepszy był 28. Dawid Kubacki. Pozostali odpadli już po pierwszej serii: Jakub Wolny był 32., Paweł Wąsek 33., Piotr Żyła 38., a Kamil Stoch 41.

Czytaj także: Turniej Czterech Skoczni. Zagubiony Kamil Stoch. Niepokojące wyznanie naszego skoczka

Reklama

Turniej Czterech Skoczni. Żona Kamila Stocha zabrała głos po zawodach PŚ w Oberstdorfie

Fatalny występ Polaków spotkał się z ostrą krytyką kibiców i ekspertów. Nastroje wokół naszej kadry są przepełnione pesymizmem i trudno się dziwić. Do pochłaniającej polskie skoki fali defetyzmu odniosła się krótko na Twitterze żona Kamila Stocha - Ewa Bilan-Stoch.

- Z dwojga złego, to już wolałam dmuchanie balonika - napisała.

Czytaj także:

Skoki narciarskie. Klasyfikacja generalna Turnieju Czterech Skoczni

Turniej Czterech Skoczni. W Oberstdorfie Adam Małysz miał rekord przez 200 sekund

Turniej Czterech Skoczni. Kamil Stoch o formie swojej i innych reprezentantów

Skoki narciarskie. Mistrz bał się Turnieju Czterech Skoczni? Pijany rozrabiał, miał celowo zapomnieć nart


TB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy