Reklama

Reklama

Dawid Kubacki przypuści skuteczny atak? Ważne skoki w Hinzenbach

Już tylko dwa konkursy pozostały do zakończenia cyklu Letniej Grand Prix w skokach narciarskich. Na starcie nie stanie najwyżej notowany Polak Jakub Wolny, nie zabraknie natomiast m.in. Dawida Kubackiego i Kamila Stocha. Już dzisiaj początek zmagań. Konkurs skoków w Hinzenbach w sobotę o godz. 15.30, transmisja w TVP.

Konkursy Letniej Grand Prix znów odbędą się na skoczni Aigner-Schanze (HS-90). 

Skoki w Hinzenbach. Skład Polski z Dawidem Kubackim i Kamilem Stochem

Polscy skoczkowie wystartują w Austrii w silnym składzie: Kacper Juroszek, Kamil Stoch, Paweł Wąsek, Piotr Żyła, Andrzej Stękała i Dawid Kubacki.

Z polskich zawodników najwyżej w klasyfikacji generalnej Letniej Grand Prix, która poprzedza zimowy sezon olimpijski, stoją akcje Jakuba Wolnego i Dawida Kubackiego. Jakub Wolny w klasyfikacji generalnej zajmuje 4. miejsce, a oczko niżej plasuje się Dawid Kubacki. Do lidera Halvora Egnera Graneruda (300 pkt) obaj tracą odpowiednio 115 i 140 punktów. Jakub Wolny jednak nie zmniejszy dystansu, bo tym razem nie ma go w drużynie.

Reklama

Skoki w Hinzenbach: kiedy i gdzie oglądać transmisję?

Początek zmagań skoczków w Hinzenbach już dzisiaj. Inauguracją będzie oficjalny trening zaplanowany na godz. 16.15. Wstępna selekcja, czyli kwalifikacje, rozpoczną się o godz. 18.30. Na starcie stanie 61 zawodników.

CZYTAJ TEŻ: Adam Małysz rozwiązał zakładkę. Jedno jest pewne: praca w kadrze wre!

Z kolei konkurs Letniej Grand Prix w Hinzenbach odbędzie się w sobotę o godz. 15.30. Nieco wcześniej (14.30) skoczkowie sprawdzą się w serii próbnej. Transmisja konkursu skoków w Hinzenbach w TVP.

Art

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje