Reklama

Reklama

Dawid Kubacki na spacerze. Nasz skoczek wraca do zdrowia

Polski skoczek narciarski przebywa w domowej izolacji po tym, jak otrzymał pozytywny wynik na koronawirusa. Wszystko ma swoje plusy i minusy. Dawid Kubacki spędza teraz więcej czasu w domu z najbliższymi.

Dawid Kubacki musiał odpuścić konkursy Pucharu Świata w Zakopanem. Wszystko przez to, że otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Od tamtej pory skoczek przebywa w domowej izolacji, dochodząc do pełni sił wśród najbliższych.

Na kwarantannie Kubacki zdaje się nie tracić jednak dobrego nastroju. W środę wybrał się nawet na mały spacer, korzystając z ładnej pogody.

Kubacki korzysta z pięknej pogody w oczekiwaniu na koniec kwarantanny

"Spacer od płotu do płotu, bo dalej nie można" - napisał sportowiec w swoich mediach społecznościowych.

Do zdjęcia zapozował wraz z dziecięcym wózkiem oraz swoim psem Bernim, który jest pełnoprawnym członkiem rodziny państwa Kubackich i wiele już razy skradł serca fanów.

Reklama

Kubacki przechodzi koronawirusa bezobjawowo. W środę został ponownie poddany testom. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy