Reklama

Reklama

Dawid Kubacki kończy izolację

Dawid Kubacki, który przed konkursami Pucharu Świata w Zakopanem otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, w niedzielę będzie mógł wznowić treningi po tym, jak zakończy się jego izolacja. Informacją tą podzielił się w rozmowie z telewizją "TVN".

"Mustaf", który podobnie jak niemal wszyscy nasi kadrowicze przeżywa w obecnym sezonie poważny regres formy, nie mógł skakać na Wielkiej Krokwi. Jak relacjonował, nie miał żadnych objawów COVID-19, lecz niezależnie od tego - izolacja była dla niego obowiązkiem. Oznaczała ona także przymusową przerwę w treningach, co w perspektywie zbliżającyh się igrzysk olimpijskich nie było dobrą wiadomością.

Dawid Kubacki kończy izolację

Na szczęście Kubacki izolację kończy już w niedzielę o północy. Oznacza to, że tego dnia będzie mógł dołączyć do kadrowiczów, szlifujących formę na skoczni w Zakopanem. Poinformował o tym w rozmowie z "TVN". 

Skoczek z Nowego Targu (aktualnie mieszkający w Szaflarach) zdradził też, że w czasie izolacji absolutnie się nie nudził, o co zadbał sztab szkoleniowy, zlecając mu specjalne treningi.

Kubacki w obecnym sezonie PŚ zdobył dotąd 41 punktów. Jego najlepszym wynikiem jest 13. lokata w otwierających zmagania zawodach w Niżnym Tagile.

Reklama

Czytaj także:

Piotr Żyła może polecieć do Pekinu z misją dyplomatyczną?

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy