Reklama

Reklama

Daniel-Andre Tande ma nietypowe hobby. Mówi o tym wprost

Daniel-Andre Tande, norweski skoczek, uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i przebywa obecnie w izolacji. Długie godziny "pod kluczem" wypełniają mu treningi, zlecone przez sztab, ale i niecodzienne jak na sportowca hobby, o którym opowiedział mediom w swoim kraju.

Tande w obecnym sezonie nie jest pierwszoplanową postacią kadry (rolę tę pełni plasujący się w czołówce klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Marius Lindvik), ale skacze nad wyraz solidnie i w Pekinie powinien być pewnym punktem drużyny. O ile rzecz jasna jego formy nie zburzy zakażenie i przymusowy rozbrat ze skocznią.

Norweski skoczek ma nietypową pasję

Aktualnie Norweg przebywa w izolacji, a redakcji "Verdens Gang" opowiedział o tym, jak ona przebiega. Oprócz treningów, zaordynowanych przez sztab, musi on sobie wypełniać wolny czas rozrywkami. Jedną z nich są... gry komputerowe, a konkretnie "League od Legends".

- Od zawsze to kochałem. Świetny sposób na zmarnowanie paru godzin - mówił, nieco żartobliwie. Jak dodał, laptop do gier kupił jeszcze w ubiegłym roku, przed wyjazdem do Planicy, lecz dopiero w izolacji miał czas, by zrobić z niego użytek.

Reprezentacja Norwegii odleci do Pekinu dwoma samolotami, 27 i 31 stycznia. Póki co nie wiadomo, czy Tande zdąży wykurować się i spełnić wymogi formalne, by "załapać" się na pokład pierwszego.

Reklama

Czytaj także: 

Gorzkie słowa Adama Małysza

Granerud narzekał na Zakopane!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy