Reklama

Reklama

Czas na Puchar Świata w Wiśle. Jest decyzja w sprawie transmisji

Przed pierwszym polskim weekendem Pucharu Świata kibice skoków narciarskich przygotowują kciuki do ściskania za naszych reprezentantów. Fani, którzy nie będą oglądać zawodów w Wiśle na żywo, będą mogli śledzić transmisję telewizyjną. Tym razem skoczkowie narciarscy nie pojawią się na antenie TVN.

W zbliżający się weekend czeka nas trzeci przystanek Pucharu Świata w skokach narciarskich. Tym razem zawodnicy zjawią się w Wiśle, aby rywalizować w dwóch konkursach - drużynowym oraz indywidualnym.

Ten sezon przyniósł zmiany, jeśli chodzi o transmisje zawodów. Od pierwszego konkursu rywalizacja przeniosła się kanał TVN. Kibice musieli zatem przywyknąć do nowości.

PŚ w Wiśle nie będzie jednak transmitowany przez TVN. Zmagania skoczków będzie można wyjątkowo oglądać w TVP 1 oraz TVP Sport. Stacja pokaże również treningi i kwalifikacje. Zawody będą również transmitowane przez Eurosport.

Reklama

Taka sama sytuacja będzie mieć miejsce w styczniu, gdy pucharowa rywalizacja przeniesie się do Zakopanego. TVN ma bowiem prawa do transmitowania zawodów, ale konkursy, które odbywają się w Polsce, relacjonuje na żywo TVP.

Plan PŚ w Wiśle

Pierwsze skoki na obiekcie im. Adama Małysza zobaczymy już w piątek. Najpierw odbędą się dwie serie treningowe, a o godzinie 18.00 rozpoczną się kwalifikacje.

W sobotę o 16.30 rozpocznie się pierwszy tej zimy konkurs drużynowy. O 16.00 w niedzielę skoczkowie powalczą z kolei o punkty podczas zawodów indywidualnych. 

AB

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje