Reklama

Reklama

Apoloniusz Tajner: Kamil Stoch popełnił duży błąd na progu

- Duży błąd na progu popełnił Kamil Stoch. Chyba za bardzo nastawił się na dobry wynik po skoku kwalifikacyjnym i całkowicie zepsuł próbę - skomentował przed kamerami TVP Sport prezes PZN Apoloniusz Tajner występ polskich skoczków w Lillehammer.

W finałowej serii niedzielnego wystąpił jedynie Stefan Hula, który zajął ostatecznie 10. miejsce. Pozostali Polacy zakończyli swój udział w pierwszej serii. Lider "Biało-czerwonych" Kamil Stoch zajął dopiero 47. miejsce.

"Wyniki naszych zawodników słabe. Duży plus dla Stefana Huli. Natomiast w kontekście dalszych konkursów, to nasi chłopcy nie przestali umieć skakać, więc teraz trzeba podjąć takie kroki, które poprawią dyspozycję w zawodach. Kolejny Puchar Świata w Niżnym Tagile, potem w Engelbergu, a potem Turniej Czterech Skoczni. Do tego momentu nasi zawodnicy muszą się uporządkować, muszą złapać właściwy rytm skakania, a może temu posłużyć kilka spokojnych treningów. Sztab trenerski podejmie odpowiednie decyzje. Jeszcze ich nie znamy, ale myślę, że Łukasz Kruczek jest już na tyle doświadczonym trenerem, że te decyzje będą właściwe" - stwierdził Apoloniusz Tajner.

"Nasi zawodnicy nie weszli to "30", ale nie była to katastrofa" - dodał prezes PZN.

Reklama


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy