Reklama

Reklama

Andreas Wellinger z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa

Niemiecki skoczek narciarski nie wystartuje w Pucharze Świata w Titisee-Neustadt z powodu koronawirusa. Andreas Wellinger uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa i trafił na kwarantannę.

Aktualny mistrz olimpijski ze skoczni normalnej może mówić o sporym pechu. W ostatnich sezonach dręczyły go kontuzje, a kiedy wydawało się, że wszystko powoli wraca do normy, skoczek ponownie nabawił się urazu kolana.

U Andreasa Wellingera ponowny problem z kolanem zaczął się po skoku w treningach przed konkursami Pucharu Świata w Zakopanem. Po tym zawodnik został wycofany przez sztab szkoleniowy z rywalizacji.

Reklama

Igrzyska nie dla Wellingera?

Podczas zawodów w Titisee-Neustadt Niemiec miał walczyć o szansę występu w Pekinie i tym samym o próbę obrony swojego olimpijskiego tytułu.

Teraz okazuje się, że jego problem został pogłębiony przez pozytywny wynik testu na koronawirusa. Niemiecki Związek Narciarski potwierdził już smutną dla skoczka informację. Wellinger przebywa aktualnie na kwarantannie.
 

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy