Reklama

Reklama

Andreas Goldberger: Polacy mają jakiś problem

Za nami pierwszy weekend z Pucharem Świata w skokach narciarskich, w którym Polacy nie wypadli zbyt dobrze. Legendarny skoczek Andreas Goldberger w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" zasugerował, że nasi zawodnicy mają jakiś problem, a w Niżnym Tagile wyglądali po prostu kiepsko.

- Zaskoczyli mnie Polacy. Mają jakiś problem. Kamil, o którym mówiłem, jest silny, ale reszta? Kubacki, Żyła i reszta wyglądali kiepsko - powiedział Austriak w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". Jego zdaniem "Biało-Czerwonym" brakował zarówno dynamiki, jak i szybkości.

Goldberger dodał jednak, że to powinno wrócić już w Wiśle i wtedy powinniśmy zobaczyć Polaków w takiej formie, jakiej oczekiwaliby od nich kibice. Legendarny Austriak ocenia, że problem naszych zawodników nie jest na tyle poważny, by należało się nim przesadnie martwić.

Reklama

Zachwycał się za to Kamilem Stochem prognozując, że wciąż stać go na wygrywanie i wiele sukcesów jeszcze przed nim. - Stoch okazał się kimś niezwykłym, to "Kamil King" - powiedział Goldberger.

Interia Sport - Gramy Dalej prosto z gali rozdania Złotej Piłki - SPRAWDŹ!

Kto zdobędzie "Złotą piłkę" - SPRAWDŹ!


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL