Reklama

Reklama

Adam Małysz wolny od koronawirusa. "Testy wykazały, że jestem zdrowy"

Adam Małysz poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że nie choruje już na koronawirusa. Wiślanin od 22 czerwca przebywał na domowej kwarantannie, po tym jak test na COVID-19 wykazał u niego wynik pozytywny.

Adam Małysz poinformował, że zaraził się koronawirusem od osoby, z którą miał kontakt, a chwilę potem stwierdzono w jej organizmie koronawirusa. Od 22 czerwca Wiślanin przebywał w domowej kwarantannie, unikając kontaktu z innymi ludźmi. Były skoczek przyznał, że na szczęście chorobę przechodzi bezobjawowo, zaś niemal natychmiast ruszyły odpowiednie procedury bezpieczeństwa. 

Reklama

Przebadani zostali między innymi polscy skoczkowie oraz cały sztab szkoleniowy. Wyniki testów u naszych reprezentantów na szczęście były negatywne i mogli oni kontynuować swoje zgrupowanie.42-latek nie ukrywał swojej frustracji, kiedy dowiedział się o chorobie. Zniknął też na chwilę z mediów społecznościowych, gdzie w ostatnich miesiącach był aktywny. Przyznawał jednak, że czuje się dobrze, więc pozostawało mieć nadzieję, że legenda skoków narciarskich szybko uwolni się od wirusa.

Dowiedz się więcej na temat: skoki narciarskie | Adam Małysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje