Reklama

Reklama

Adam Małysz pod wrażeniem rekordu świata. Ten skok robi wrażenie!

„Deluxe Ski Jump” to gra, w której w erze „Małyszomanii” zakochani byli nie tylko najmłodsi fani skoków narciarskich. Na wirtualnej skoczni właśnie padł rekord świata. Pod jego wrażeniem jest sam Małysz. Ma powody, bowiem polski gracz przekroczył granice trzystu metrów.

Jaki był najdłuższy skok narciarski na świecie? Tak zadane pytanie z pewnością nie sprawi większych problemów największym fanom dyscypliny. A co z najdłuższym skokiem oddanym w świecie wirtualnym?

Okazuje się, że świetnych skoczków mamy nie tylko realnej rzeczywistości. Pod wrażeniem jednego z nich jest sam Adam Małysz, który poświęcił mu w mediach społecznościowych osobny post.

Czytaj też: Dyrektor Pucharu Świata o rewolucji w skokach. To sport czterosezonowy  

Reklama

Chodzi o Adama Bałdygę, który w grze "Deluxe Ski Jump 2" uzyskał 301,8 m.

"Minęło już ponad 20 lat od jej premiery! Ciekawostka. Właśnie został pobity rekord świata w długości komputerowego skoku. Polski gracz Adam Bałdyga na skoczni Australia K240 uzyskał odległość 301,8 m. To metr więcej niż dotychczasowy najdłuższy rezultat. Leciał i leciał" - napisał były polski skoczek.

W komentarzach natychmiast rozwinęła się dyskusja pasjonatów gry i samej dyscypliny. Fani wspomnieniami wracali do czasów dzieciństwa. Wielu z nich uskarżało się na zbyt krótki blat biurka, przez który nie mogli wykonywać dłuższych lotów.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama