Reklama

Reklama

Adam Małysz o talencie młodzieży i wielkiej odwadze

Dyrektor ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej przygląda się nie tylko zawodnikom z polskiej czołówki. Adam Małysz zerka też w stronę młodych talentów. W swoich mediach społecznościowych zwrócił uwagę na talent i odwagę młodzieży do uprawiania sportu.

Adam Małysz pomimo dawno już zawieszonych nart na kołku, wciąż pracuje blisko skoków narciarskich. Dyrektor ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej ma całkiem sporo obowiązków i wciąż prowadzi życie na walizkach.

Legendarny polski skoczek w wolnej chwili dzieli się ze swoimi fanami kadrami z pracy. Najnowszy post poświęcił nie najlepszym skoczkom, ale zdolnej młodzieży, która za kilka lub kilkanaście lat może zasilić szeregi pierwszego zespołu.

"Mamy bardzo zdolną, ale i odważną młodzież. Ostatnio na zawodach o Puchar Adama Małysza jeden z zawodników skoczył w stylu Kazuyoshi’ego Funaki (głowa między nartami)" - napisał na Instagramie Małysz.

Reklama

W komentarzach pod postem fani wymieniają skoczków, którzy ich zdaniem mogą pochwalić się najlepszym stylem. Wielu z nich postawiło na Kamila Stocha oraz Jakuba Jandę.

A

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje